2015. szeptember 5., szombat

Tanévkezdés a TomoriKertben

 A nyári nagy meleg napok után megváltás lesz a növényeknek is a hűvösebb idő, több csapadék. A mulcsozás sokat segített és a kevés öntözés ellenére, minimális fenntartással is vannak termések a szeptemberi iskolakezdéskor is a kertben: paradicsom, paprika, cékla, cukkini, tök, napraforgó, köles, fűszernövények. Lesz mit felfedezni az első foglalkozások alkalmával!
A kerti órák szeptember 14-én indulnak és a 4-5-6.évfolyamos diákok vesznek részt rajtuk, akik havi 1-1 órát töltenek majd el kerti szöszmötöléssel. 
Biztosak vagyunk benne, hogy a nyáron sokan gyakorolták a tavasszal tanultakat a saját kiskertjükben, és már nagyon várjuk, hogy szünidei természetközeli élményeiket megosszák velünk a gyerekek. 

Az aktív szülői csapathoz csatlakozott Lossos Bori (Marton Eszter 5. és Marton Gábor 3. osztályos lurkók anyukája) és Tamás Gábor (Attila fia 1. osztályt kezdte). Szeretettel üdvözöljük őket és köszönjük munkájukat!

Ökonapon találkozunk!

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése